• Katalog kalendarzy książkowych 2017 jest już dostępny

  Katalog kalendarzy 2017

  Już jest! Nowy katalog kalendarzy książkowych!

  Na każdej podstronie z kalendarzami książkowymi dostępny jest nowy katalog opraw 2017. W celu zapoznania się z nim proszę zjechać na dół każdej z podstron (np. kalendarz książkowy A5 dzienny), gdzie znajduje się możliwość pobrania lub otwarcia katalogu w pdfie. Na życzenia możemy także wysłać Państwu katalog w wersji papierowej.

  W katalogu opraw książkowych 2017 znajdą Państwo kalendarz "dostępne od ręki", czyli zestawienie najpopularniejszych rodzajów opraw wraz z kolorystyką, dla każdego formatu i rodzaju kalendarza książkowego.

  Na pierwszych stronach znajduje się opis kalendarzy w układzie dziennym i układzie tygodniowym, zdjęcie przykładowej rozkładówki, opis rozmiarów oraz dokładnie wyjaśnienie zawartości części informacyjnej. Opisana jest także tegoroczna nowość - kalendarz tygodniowy-notesowy. Następnie przechodzimy do stron obrazujących kolejno wszystkie dostępne oprawy książkowych, wraz z podanymi kolorami oraz listą formatów w jakich dana oprawa występuje.
  Na końcu katalog poświęcony jest dodatkom, w jakie można wyposażyć kalendarze książkowe - od najbardziej popularnego tłoczenia logo na okładce, poprzez wycinanie registrów, okucia srebrne lub złote, metalowe blaszki, personalizację, tekturowe pudełka i wreszcie wklejki.

  W razie wątpliwości lub problemów z wyborem zachęcamy do skontaktowania się z nami, chętnie doradzimy.

  katalog kalendarzy książkowych 2017

  Katalog kalendarzy 2017