• Kalendarze firmowe 2017

  Sprzedaż kalendarzy książkowych

   

  Od wielu lat oferujemy Państwu najwyższej jakości kalendarze firmowe. Nasza oferta na 2017 rok jest jeszcze bogatsza, znajduje się w niej wiele rodzajów kalendarzy, m.in:
  kalendarze trójdzielne z projektem
  kalendarze książkowe z logo
  kalendarze biurkowe z projektem graficznym
  oraz wiele innych

  Proponujemy Państwu wybór z dostępnych na stronie rodzajów kalendarzy lub możemy wykonać niestandardowe realizacje kalendarzy na specjalne zamówienie. Nasza strona internetowa poświęcona jest przede wszystkim kalendarzom z projektem graficznym, ale zachęcamy przy okazji do zamawiania innych przydatnych dodatków, takich jak: gadżety reklamowe z logo, torby papierowe lub materiałowe, czy też koperty z nadrukiem.

  Nasi klienci mogą w jednym miejscu zamówić od razu kilka produktów, gdyż oferujemy kalendarze firmowe różnego rodzaju - od dużych plakatowych i spiralowanych ściennych, poprzez trój i jednodzielne, bogatą ofertę na kalendarze książkowe, aż po mniejsze biurkowe i listkowe.

  Co ważne, nasze kalendarze ścienne oraz biuwary można w całości zadrukować, nie sprzedajemy gotowców z wydzielonym wąskim miejscem na Państwa logo, lecz oferujemy możliwośc całkowitego zindywidualizowania kalendarza.