Kalendarze firmowe i książkowe na 2020

Kalendarze książkowe i trójdzielne na 2020 rok już dostępne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kalendarzy książkowych, wieloplanszowych, trójdzielnych, biuwarów, kalendarzy biurkowych oraz innych. Oferujemy najwyższą jakość zarówno projektów graficznych, jak i wykonania. Zobacz setki wzorów w bardzo dobrych cenach. Możliwe tłoczenie logo. Nasze kalendarze firmowe oferujemy w szybkim terminie realizacji. Projekty graficzne kalendarzy trójdzielnych, jednodzielnych, plakatowych oraz biurkowych są indywidualnie wykonywane i zawarte w cenie.

Rodzaje kalendarzy:

Pozostałe:

 • Kalendarze z herbem

  Otrzymujemy wiele zapytań od miast, gmin i powiatów czy na kalendarzach można tłoczyć herb.
  Na wszystkich naszych kalendarzach jest taka możliwość. Nasi graficy przygotują dla Państwa wizualizację tłoczenia. Istnieje również możliwość personalizacji czyli znakowania każdego kalendarza imieniem i nazwiskiem osoby obdarowanej.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze książkowe 2019 - sezon w pełni

  Zamówienia na kalendarze książkowe 2019 w pełni. Zapraszamy do przesyłania zapytań. Wciąż do wyboru jest ponad 90% kolorów opraw, ale stan ten szybko ulega zmianie.

  >>> sprawdź

 • Jak zamawiać kalendarze książkowe?

  Nie ma nic prostszego. Proszę napisać do nas na adres: kalendarze@cskstudio.pl i opisać jakie kalendarze i w jakim nakładzie Państwo potrzebują. Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedniego kalendarza postaramy się pomóc w wyborze właściwego modelu. W najszybszym możliwym czasie przygotujemy wycenę a dla kalendarzy książkowych również darmową wizualizację tłoczenia logotypu Państwa firmy.

  Zapraszamy

  >>> sprawdź