• Kalendarze książkowe 2017 - nowości w ofercie


  W tym sezonie do naszej oferty na stałe weszły już kalendarze książkowe-notesowe. to kalendarze, które łączą w sobie planer tygodniowy oraz miejsce na notatki. Poniżej zdjęcie przykładowej strony:  Takie kalendarze proponujemy w formacie A5 tygodniowym oraz A4 tygodniowym, ze szczegółami można się zapoznać na podstronach:
  kalendarz A5 tygodniowy-notesowy
  oraz
  kalendarz A4 tygodniowy-notesowy

  Dodatkową zmianą są nowe oprawy. W ofercie kalendarzy dostępnych od ręki zagościły oprawa Acero - która imituje korę drewna oraz oprawa Denim - która przypomina jeans. Jak widać następuje odejście od opraw wyłącznie skóropodobnych, warto czasem sięgnąć po coś mniej typowego.
  w ofercie wciąż dumnie prezentują się nasze coroczne hity, oprawa Vivella oraz oprawa Nebraska.
  Więcej na ich temat znajdą Państwo tutaj:
  kalendarz książkowy Vivella
  kalendarz książkowy Nebraska

  Dodatkowo dodaliśmy kolejne możliwości upiększenia kalendarza książkowego, oprócz standardowego tłoczenia logo na okładce, personalizacji (oznaczenia imienia i nazwisko na okładce) oraz metalowych okuć na okładkę kalendarza, od tego roku można zamocować metalową blaszkę zaciskaną na jednej z krawędzi kalendarza. Możliwe jest znakowanie logo na blaszce.
  Dodatki do kalendarzy książkowych

  Dla szukających niedrogich oprawa kalendarzy przygotowaliśmy podstronę z kalendarzem książkowym ekonomicznym, od standardowych różnią się kolorem tłoczenia logo na okładce (złote) oraz brakiem kilku dodatków (przede wszystkim rozbudowanej części informacyjnej). Więcej informacji znajduje się tu: kalendarze książkowe ekonomiczne

  Katalog kalendarzy 2017