• Kalendarze z herbem

  Otrzymujemy wiele zapytań od miast, gmin i powiatów czy na kalendarzach można tłoczyć herb.
  Na wszystkich naszych kalendarzach jest taka możliwość. Nasi graficy przygotują dla Państwa wizualizację tłoczenia. Istnieje również możliwość personalizacji czyli znakowania każdego kalendarza imieniem i nazwiskiem osoby obdarowanej.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze książkowe 2019 - sezon w pełni

  Zamówienia na kalendarze książkowe 2019 w pełni. Zapraszamy do przesyłania zapytań. Wciąż do wyboru jest ponad 90% kolorów opraw, ale stan ten szybko ulega zmianie.

  >>> sprawdź

 • Jak zamawiać kalendarze książkowe?

  Nie ma nic prostszego. Proszę napisać do nas na adres: kalendarze@cskstudio.pl i opisać jakie kalendarze i w jakim nakładzie Państwo potrzebują. Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedniego kalendarza postaramy się pomóc w wyborze właściwego modelu. W najszybszym możliwym czasie przygotujemy wycenę a dla kalendarzy książkowych również darmową wizualizację tłoczenia logotypu Państwa firmy.

  Zapraszamy

  >>> sprawdź

 • Nowe kolory kalendarzy książkowych

          W 2019 roku przygotowaliśmy kilka nowości. Są to między innymi nowe kolory kalendarzy książkowych 2019.
  Kalendarz w oprawie Vivella został wzbogacaony o kolor grafitowy a Nebraska o kolor zielony. Zapraszamy do zakupów.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze książkowe 2019 dostępne!

  Miło nam poinformować, że w naszym magzynie jest już pełna gama kalendarzy książkowych na 2019 rok. Zapraszamy do składania zamówień!

  >>> sprawdź

 • Kalendarz A5 dzienny sobota i niedziela osobno

  W związku z licznymi zapytaniami w ubiegłych latach, mamy dostępny kalendarz A5 dzienny 2018 gdzie sobota i niedziela są osobno. Taki kalendarz przydatny jest wszystkim, którzy planują wiele zadań na dni weekendowe.

  Szczegóły znajdują się na tej podstronie.

   

  >>> sprawdź

 • Kalendarze książkowe z logo 2019 - nowości

  Na kolejny - 2019 rok przygotowaliśmy sporo nowości. Najpopularniejsze oprawy książkowych (Nebraska i Vivella) są nadal dostępne w ofercie, która dodatkowo wzbogaciła się o nową oprawą Grafite Carbonium (nowoczesna, imituje włókno szklane). Dostępne są także Acero (struktura drewna), Denim (przypomina jeans), a także Nebraska Exclusive i Nebraska z gumką.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze na 2018 rok są już gotowe

  Jesteśmy już w pełni gotowi do sprzedaży kalendarzy firmowych na 2018 rok. Wszystkie rodzaje kalendarzy książkowych są już dostępne, zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze książkowe 2017 w oprawie Acero

  Sprzedaż kalendarzy książkowych

  W tym roku poszerzyliśmy ofertę kalendarzy gotowych o niezwykle popularne kalendarze książkowe o strukturze drewna - Acero

   

  >>> sprawdź

 • Czym jest kalendarz książkowy 2017, czyli co się zmieniło?

  Kalendarz książkowy 2017 jest prawie tym samym typem, co jego zeszłoroczny poprzednik, lecz wprowadziliśmy kilka drobnych zmian, które bardziej dopasowały go do oczekiwań naszych Klientów.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze firmowe 2017

  Sprzedaż kalendarzy książkowych

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogata ofertą - kalendarze firmowe w naszym wydaniu to kalendarze trójdzielne, kalendarze książkowe, biuwary, kalendarzyki listkowe oraz wiele innych. Realizujemy także niestandardowe zamówienia. W przypadku zainteresowania proszę pisać/dzwonić bez wahania!!!

  >>> sprawdź

 • Pierwsze zamówienia na kalendarze 2017

  Sprzedaż kalendarzy książkowych

  Za nami już pierwsze zrealizowane kalendarze na 2017 rok. Wszystkich pracowników działu marketingu zachęcamy do zajęcia się zamówieniami jeszcze we wrześniu, gdy czasu do końca roku oraz świąt jest sporo, nie trzeba martwić się, by zdążyć z materiałami przed wigilią firmową.

  >>> sprawdź

 • Kalendarz książkowy w oprawie Nebraska

  Kalendarze książkowe - Oprawa Vivella

  Nebraska to elegancka oprawa skóropodobna kalendarzy książkowych. Proponujemy wybór jednego z trzynastu kolorów.

  >>> sprawdź

 • Koperty do kalendarzy trójdzielnych i jednodzielnych 2017

  Jak zamawiać kalendarzeZamówione u nas kalendarze za dodatkową opłatą możemy dostarczyć razem z kopertami. W zależności od zapotrzebowania proponujemy dołączenie kopert do paczki lub wysyłkę już zapakowanych kalendarzy.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne na spirali 2017 - z projektem

  Jak zamawiać kalendarzeJako alternatywę dla kalendarza klejonego proponujemy kalendarze ścienne łączone za pomocą spirali. Kalendarze trójdzielne spiralowane cechują się równie wysoką jakością wykonania jak te standardowe. Oferujemy nadruk full kolor na główce i pleckach, z wykorzystaniem naszych standardowych kalendariów.

  Cena zawiera przygotowanie indywidualnego projektu graficznego kalendarza trójdzielnego na spirali.

   

  >>> sprawdź

 • Kalendarze książkowe 2017 - jak zamawiać

  Jak zamawiać kalendarze

  Jak zamawiać kalendarze książkowe na 2017 rok, czyli garść informacji dla naszych nowych Klientów, którzy jeszcze nie zamawiali u nas kalendarzy książkowych lub innych.

   

  >>> sprawdź

 • Kalendarz trójdzielny na spirali 2017

  Kalendarze łączone na spirali to alternatywa dla tych klejonych. Mniej popularna, choć równie solidna. Możliwość taka dotyczy kalendarzy ściennych takich jak trójdzielne, jednodzielne lub czterodzielne.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze książkowe 2017 - nowości w ofercie

  Katalog kalendarzy 2017

  Każdy rok przynosi zmiany w ofercie - dostosowujemy się do Państwa preferencji w zakresie wyboru kalendarzy na 2017 rok. Czy to książkowe, czy trójdzielne lub plakatowe albo biurkowe, oferta druku kalendarzy jest stale dopracowywana, by jak najbardziej sprostać Państwa wymaganiom.

   

  >>> sprawdź

 • Projekty graficzne kalendarzy 2017

  Katalog kalendarzy 2017

  Jesteśmy profesjonalistami i lubimy dobrze wykonaną robotę. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nie pracujemy na gotowcach, lecz każde zlecenie traktujemy oddzielnie, każda firma i każdy Klient mają inne oczekiwania, które spełniamy w zadowalający sposób.

   

  >>> sprawdź

 • Katalog kalendarzy książkowych 2017 jest już dostępny

  Katalog kalendarzy 2017

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi oprawami oraz wzorami na kolejny - 2017 rok. Wszystkie informacje zawarte są na niniejszej stronie internetowej, ale dla osób lubiących kompaktową zawartość zachęcamy do przejrzenia katalogu opraw kalendarzy w pdfie.

   

  >>> sprawdź