• Kalendarz książkowy w oprawie Vivella

  Kalendarze książkowe - Oprawa Vivella

  Nie każdy musi znać się na oprawach kalendarzy książkowych. Kilka słów o oprawie Vivella, która od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych.

  >>> sprawdź

 • Charakterystyka kalendarzy książkowych

  Kalendarze książkowe - charakterystyka

  Zapraszamy do zapoznania się z ogólną charakterystyką naszych kalendarzy książkowych.

   

  >>> sprawdź

 • Katalog kalendarzy na rok 2016

  Kalendarze ksiązkowe - katalog 2017

  Pojawił się już nowy Katalog kalendarzy 2016.
  Zapraszamy wszystkich klientów do zapoznania się z aktualną ofertą dostępną zarówno na stornie, jak i w naszym katalog.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze książkowe 2017

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy przyjmowanie zamówień na katalog kalendarzy na rok 2017. Zapraszamy wszystkich Klientów do zapoznania się z aktualną ofertą.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze 2017 Wrocław

  Przedsiębiorstwa i agencje reklamowe z Dolnego Śląska a zwłaszcza Wrocławia zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Możemy przyjechać do klienta, by zaprezentować wzorniki opraw i inne materiały związane z kalendarzami na 2017 rok.

  >>> sprawdź

 • Wzornik kalendarzy książkowych

  Wzornik kalendarzy książkowych na 2017 rok jest wspaniałym narzędziem pracy dla wszystkich Agencji Reklamowych, które chcą zaprezentować swoim klientom jak wyglądają oprawy kalendarzy na żywo. Pięknie oprawiony wzornik zawiera wzory wszystkich oferowanych przez nas opraw we wszystkich możliwych kolorach wraz z symulacją tłoczenia. Oprócz tego wzornik prezentuje jak wyglądają haftowane tasiemki z logo, przykładowe przeszycia, wzory tłoczeń roku w skali 1:1,i tłoczenia na spad. Dodatkowym atutem jest zaprezentowanie na ostatnich stronach przykładowych kart z wszystkich formatów kalendarzy od najmniejszego A6 tygodniowego do kalendarza dziennego formatu A4, zarówno w papierze białym jak chamois.

  Wzorniki kalendarzy oferujemy w cenie 25 zł netto + przesyłka. Koszt wzornika odejmujemy od wartości pierwszego zamówienia.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze Trójdzielne 2014 - dobra wiadomość

  Dla naszych klientów mamy bardzo dobrą wiadomość. W 2013 roku mimo wzrostów cen nasze kalendarze trójdzielne będą miały takie same ceny jak w roku poprzednim. Zapraszamy do przesyłania zapytań.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze Książkowe 2014 - ruszamy

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy przyjmowanie zamówień na kalendarze książkowe na 2014 rok. Zapraszamy wszystkich klientów do składania zamówień już w okresie wakacyjnym - dzięki temu będą mieli Państwa gwarancję szybkiej realizacji. Ceny kalendarzy pozostają bez zmian w stosunku do poprzedniego roku.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze książkowe z częścią informacyjną

  Nasze kalendarze są chwalone przez klientów nie tylko ze względu na bardzo dobre wykonanie, ale również ze względu na bogatą część informacyjną. Można w niej znaleźć między innymi:

  - plan roczny 2013, 2014, 2015
  - plan urlopowy, odległości między miastami
  - przedstawicielstwa Polski w krajach UE,
  - ważne adresy,
  - tel. numery kierunkowe,
  - kalendarz stuletni,
  - rozmiary odzieży,
  - strefy czasowe,
  - plan miesięczny na rok 2014
  - skorowidz od A do Z

  >>> sprawdź

 • Kalendarz książkowy z mapami

  Wiemy jak ważna w podróżach prywatnych i biznesowych bywa ściągawka z geografii. Dlatego w naszych kalendarzach umieściliśmy najważniejsze naszym zdaniem mapy. Na pierwszej rozkładówce znajdą Państwo mapę polityczną Europy z oznaczonymi stolicami Państwa. Na tylnej rozkładówce znajduje mapa administracyjne Polski z podziałem na województwa i powiaty.
  Zaraz przed mapą Polski znajdą Państwo plany największych polskich miast: Trójmiasta, GOP-u, Łodzi, Poznania, Szczecina, Warszawy i Wrocławia

  >>> sprawdź

 • Oprawy 2014 - bestsellery

  Jak co roku również w 2013 prezentujemy Państwu oprawy kalendarzy ksiażkowych, które z pewnośćią staną się hitem.
  Vivella_czarnaVivella_czarnaVivella: to matowa, gładka oprawa z delikatną fakturą. Jest to oprawa, która ze względu na swe właściwości najlepiej nadaje się do tłoczeń. Najpopularniejsze kolory to czarny, czerwony i granat. Cena za format A5 dziennym to tylko 15,00 zł netto w papierze chamois.

  Nebraska: to oprawa, która najbardziej imituję naturalna skórę. Wyraźna, błyscząca faktura, widoczne naturalne wybarwienia kolorystyczne sprawiają, ze jest to najbardziej elegancki menadżerki kalendarz w naszej ofercie oprócz kalendarzy ze skóry naturalnej. Cena za format A4 tygodniowy to tylko 19,00 zł netto w papierze chamois.

  Dla obu opraw kalendarzy ksiązkowych na 2014 rok proponujemy obszycie zewnętrzne. Lista modeli dla których obszycie będzie dostępne bez dodatkowej opłaty zaprezentujemy w sierpniu 2013 roku.

  >>> sprawdź

 • Terminarze A6

  Na nadchodzący 2014 rok proponujemy Państwu m.in. poręczne terminarze książkowe formatu A6. Wymiary kalendarzy idealnie pasują do małej torebki, teczki czy nawet kieszeni dzięki czemu wszystkie informacje mamy pod ręką. W środku kalendarza w dowolnej oprawie znajdziemy tygodniowy układ (tydzień na 2 stronach). Terminarz kieszonkowy posiada 128 stron. Kalendarium występuje w 5 językach, z polskich dominującym, Na dole kart znajduje się plan całego miesiąca. Pełna specyfikacja: Kalendarze kieszonkowe A6

  >>> sprawdź

 • Kalendarze książkowe 2014 - ceny

  Sezon na kalendarze książkowe 2014 przed nami, ale już możemy powiedzieć, że w tym roku ceny pozostaną bez zmian. Zapraszamy wszystkie firmy i instytucje do współpracy.
  Niebawem przekażemy dodatkowe szczegóły dotyczące oferty opraw i wzorów kalendarzy w 2014 roku a także odświeżymy prezentację naszej ofercie na stronie.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze książkowe producent

  Agencje reklamowe, PRowe oraz działy marketingu zapraszamy do współpracy. Dla firm pośredniczących w sprzedaży naszych kalendarzy książkowych oferujemy dobre ceny (cennik dla agencji reklamowej) oraz wsparcie marketingowe - katalogi kalendarzy oraz wzorniki opraw. Obecnie trwają prace nad ofertą kalendarzy na 2014 rok, w stosunki do poprzedniej oferty prawdopodobnie zmieni się kilka kolorów opraw, na pewno będzie kilka nowości. Zmiany bazują na poprzednich zestawieniach sprzedaży oraz uwzględniają braki w dotychczasowej ofercie, to o co klienci pytali i sugerowali by dodać w nowej ofercie.
  Jeśli mają Państwo dodatkowe sugestie odnośnie naszej oferty kalendarzy na 2014 rok, będziemy wdzięczni za informację.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze książkowe 2014

  Otrzymujemy już pierwsze zapytania na kalendarze książkowe na 2014 rok. Agencje reklamowe i PRowe tworzą przyszłoroczne plany marketingowe dla swoich klientów, chcą uwzględnić kalendarz książkowy w kalkulacjach budżetowych.

  >>> sprawdź

 • Przeszycia kalendarzy książkowych

  Przeszycie w kalendarzu książkowym to połączenie na okładce dwóch różnych kolorów oprawy oraz rodzajów oprawy. Sprawia, że kalendarz książkowy wygląda bardziej atrakcyjnie i mniej typowo. Daje klientom pole do wyobraźni - możemy połączyć ze sobą każdy kolor i rodzaj oprawy. Możliwości wzorów przeszyć dostępne są pod tym linkiem.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze biurkowe

  Kalendarze biurkowe to te rodzaje niewielkich kalendarzy, które możemy postawić na meblu poziomym, my proponujemy dwa rodzaje: poziomy i pionowy. Oba posiadają wyrywane kalendaria oraz miejsce na zamieszczenie kolorowego nadruku (zwykle tekst/grafika z reklamą firmy). Szczegółowa specyfikacja znajduje się na podstronie: www.kalendarze.cskstudio.pl/index.php/Biurkowe/biurkowe.html.
  To nasza propozycja kalendarzy biurkowych, klienci, którzy  szukają czegoś innego proszeni są o bezpośredni kontakt.

  >>> sprawdź

 • Terminarze książkowe

  Terminarz książkowy to inne określenie kalendarza książkowego, mogą być używane zamiennie, choć niektórzy kojarzą ów przedmiot wyłącznie z jednego określenia. W naszej ofercie terminarze książkowe występują w formatach A6, A5, A4, B6 oraz B5 oraz wielu rodzajach opraw i kolorów.

  >>> sprawdź

 • kalendarze dla firm

  Firmy i urzędy to największy odbiorca kalendarzy, osoby prywatne albo kupują jednostkowe sztuki w księgarniach, albo czekają na podarunek od własnej bądź cudzej firmy. Kalendarze na naszej stronie przygotowywane są dla firm, oferta dotyczy zwykle większych nakładów oraz opcji dodatkowych, takich jak: grawerowanie logo, uszlachetnianie, pakowanie w koperty, możliwość dodatkowego nadruku itp

  >>> sprawdź

 • Kalendarze ścienne

  Kalendarze ścienne to szerokie określenie, obejmujące kilka rodzajów kalendarzy: jednodzielne, trójdzielne, plakatowe, planszowe, wieloplanszowe, spiralowane... Mnogość możliwości pozwala na dopasowanie rodzaju całorocznej ozdoby ściennej do zapotrzebowania, preferencji i możliwości praktycznych (miejsce na ścianie).

  >>> sprawdź