• Tłoczenie logo na okładce

  Tłoczenie logo na okładce kalendarza książkowego to opcja dla przedsiębiorstw. Widoczny logotyp firmy na okładce sprawia, że kalendarz nie jet anonimowy i przypomina użytkownikowi o danej marce. Tłoczenie logo możliwe jest na wszystkich typach oprawy, miejsce - dowolne.

  >>> sprawdź

 • Kalendarz książkowy - kolory oprawy

  Każdy rodzaj dostępnej u nas oprawy kalendarza książkowego posiada szeroką gamę kolorystyczną. Po wybraniu rodzaju tekstury należy więc zastanowić się nad jej kolorem. Największy wybór występuje w przypadku oprawy Vivella - skóropodobnej z matową fakturą, która jest naszą najpopularniejszą w tym roku. Czym się sugerować przy wyborze koloru? Wskazówką może być kolorystyka używana w materiałach graficznych przedsiębiorstwa lub indywidualny gust.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze jednodzielne

  Kalendarz jednodzielny to pomniejszona wersja trójdzielnego, jednakże z zachowaniem jego decydujących cech. U góry główka (płaska bądź kaszerowana) z grafiką, zdjęciem, poniżej część poświęcona kalendariom. Tak jak w trójdzielnych, zachowana zostaje prezentacja trzech miesięcy, są one jednak inaczej rozmieszczone. Łączenie główki z pleckami na spirali lub klejone. Kalendarze jednodzielne to dobra opcja dla osób przyzwyczajonych do trójdzielnych, lecz szukających mniejszej gabarytowo opcji lub tańszej.

  >>> sprawdź

 • Najpopularniejsze oprawy kalendarzy książkowych

  Nasza oferta kalendarzy książkowych na 2013 rok jest bogata w różnego rodzaju oprawy. Klienci mają różne gusta, jednakże zdecydowanie najpopularniejszym rodzajem opraw są Vivella oraz Nebraska Vivella przypomina maową, elegancką skórę, natomiast Nebraska ma wyraźną fakturę oraz lekki połysk.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne Warszawa, Łódź i Poznań

  Choć nasza firma mieści się we Wrocławiu, nie mamy problemu z dotarciem do klientów w innych częściach Polski. Warszawa, Poznań, Kraków i Łodź czy Rzeszów są dostępne dla firm kurierskich w ciągu jednego dnia.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze firmowe 2014 dostępne od najbliższej wiosny

  Trwa wytężona praca nad przyszłorocznymi kalendarzami. Od stycznia zabieramy się do pracy przygotowując ofertę i warunki n kolejny rok. Sezon na kalendarze firmowe wprawdzie w większości firm zaczyna się dopiero we wrześniu, jednak zachęcamy do zakupów już w okresie wakacyjnym.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze książkowe z motywem kwiatów

  Kalendarze książkowe z tłoczonym motywem kwiatów to propozycja dla osób lubiących nietypowe okładki, wyróżniające się na tle jednolitej tekstury. Ten rodzaj tłoczenia wydaje się bardziej pasować do kalendarzy kobiecych, ale także do wielu branż, np. ogrodniczej, artystycznej itp.

  Kalendarz książkowy A5, układ dzienny, papier chamois: 15,50 zł netto/szt.
  Kalendarz książkowy B6, układ dzienny, papier chamois: 13,00 zł netto/szt.

  Dostępne kolory opraw:

  beżczerwonyliliaoliwkapomaranczowyrozszary

   


  >>> sprawdź

 • Najlepsze kalendarze trójdzielne

  Dlaczego nasze kalendarze trójdzielne są najlepsze na rynku?

  1. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Wybieramy zdjęcia, projektujemy kilka wersji główki i plecków, tak by klient był w 100% zadowolony

  2. Pracujemy aż do akceptacji projektu

  3. Nie oszczędzamy na materiałach i farbach. Nasze kalendarzy trójdzielne na 2011 drukowane są na wysokiej jakości papierze. Jako nieliczni na rynku oferujemy folię błyszczącą zarówno na główce jak i na pleckach kalendarza.

  4. Kalendaria łączymy za pomocą wysokiej klasy kleju lub na eleganckiej spirali

  5. Wszystkie ceny uwzględniają całościowe wykonanie kalendarzy w tym wysyłkę. Nie musisz martwić się o dodatkowe koszty

  >>> sprawdź

 • Kalendarze książkowe na 2013 rok

  Kalendarze książkowe to relatywnie nowy produkt, wprowadzony do naszej oferty na 2013 rok. Kalendarze książkowe cieszą się olbrzymim powodzeniem wśród naszych klientów, którzy (ku naszemu zaskoczeniu) decydują się na nie częściej niż na trójdzielne. Na niniejszej stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z bogatą ofertą formatów, rodzajów oprawy, a także z wzorami bloków.
  W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu.

  >>> sprawdź

 • Kalendarzyki 2014 z PCV

  PCV znajduje coraz częstsze zastosowanie w marketingu. Jego elegancka forma to świetna reklama Twojej firmy. My postanowiliśmy wykorzystać te zalety i od 2011 proponujemy kalendarze listkowe wykonane z tego właśnie materiału. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  >>> sprawdź

 • Projektowanie graficzne Wrocław

  Nasza agencja reklamowa zajmuje się nie tylko kalendarzami. Podstawową działalnością jest oczywiście projektowanie graficzne, wraz z nim druk wszelkiego rodzaju materiałów (ulotki, plakaty, foldery, wizytówki itp). Dodatkowo polem naszej działalności jest także copywriting - od namingu nazw produktów, poprzez obszerne teksty nie tylko promocyjne.

  Polecamy także powierzenie nam wykonanie gadżetów reklamowych, mamy obszerną bazę różnego rodzaju przedmiotów promocyjnych, od tych najbardziej popularnych (długopisy z nadrukiem, smycze, kubki itp), po bardziej nietypowe (ekogadżety, stacje pogody, grille, latarki i wiele innych). Tworzymy strony i sklepy internetowe, w oparciu o autorski system cms; możemy także zaproponować hosting Państwa strony na naszych serwerach oraz profesjonalny serwis.

  Nową dziedziną działalności agencji reklamowej jest social marketing, proponujemy prowadzenie w imieniu Państwa firmy konta na Facebooku lub innych portalach społecznościowych, możemy także zająć się pisaniem bloga tematycznego. Zapraszamy do współpracy!

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne ze zmienną główką

  Dla jednego z naszych klientów realizujemy zlecenie na nowatorskie kalendarze trójdzielne. Do standardowych plecków na spirali dołączamy główkę na spirali. Wraz ze zmianą kalendarium klient może zmieniać również zdjęcia na główce. Takie rozwiązanie jest idealne dla wszystkich, którzy nie cierpią kalendarzowej nudy.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze firmowe 2013

  Za nami już wrzesień, coraz bliżej gorącego okresu końca roku, gdy przedsiębiorstwa domykają ostatnie zamówienia na bieżący rok, a pracownicy planują prezenty świąteczne. Jest to czas, w którym zamawiane jest najwięcej kalendarzy, terminarzy i biuwarów. Kalendarze firmowe zdobywają coraz większą popularność jako gadżet świąteczny dla pracowników (szczególnie kalendarze trójdzielne i książkowe), forma reklamy (kalendarze plakatowe, listkowe), czy też praktyczny element wyposażenia biura (planery biurkowe, biuwary).

  >>> sprawdź

 • Biuwary (planery biurkowe) 2014

  Jeśli pracownicy Twojej firmy potrzebują wiele miejsca na podręczne notatki proponujemy skorzystać z naszej oferty na planery biurkowe (czyli biuwary). Są to "wielkie notesy", które pracownik kładzie na biurku - służą jako podkładka, lecz przede wszystkim jako podręczny kalendarz i planer. Najpopularniejsze mają format A2 i składają się z 26 kolejno odrywanych kart - po jednej na dwa tygodnie (możliwa jest także opcja z 52 kartami).

  >>> sprawdź

 • Cennik agencyjny na kalendarze

  Nasze kalendarze są często zamawiane przez agencje reklamowe, którym ich klienci zlecają takie prace. My zajmujemy się drukiem kalendarzy, agencje reklamowe - przygotowaniem projektu oraz komunikacją z klientem. Dla takich kontrahentów mamy specjalne ceny, tzn. cennik agencyjny. Prosimy o przesyłanie zapytań, by otrzymać indywidualną wycenę dla agencji reklamowej.

  >>> sprawdź

 • Standardowe główki do kalendarzy trójdzielnych

  Większość klientów decyduje się na indywidualny projekt główki kalendarza trójdzielnego. Są także tacy, którzy lubią pejzaże, a dane adresowe firmy zamieszają na pleckach. Dla tych klientów przygotowaliśmy galerię główek, prosimy pamiętać, że są to propozycje, możemy przygotować także inne zdjęcia w podobnej lub całkowicie innej tematyce.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne spiralowane

  Kalendarze trójdzielne na spirali to naszym zdaniem opcja ciekawsza od tradycyjnych klejonych. Co je wyróżnia? Dobry wygląd, wysoka trwałość, możliwość wielokrotnego składania i rozkładania. W ofercie mamy kalendarze z oboma rodzajami łączenia, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze książkowe - popularniejsze od trójdzielnych?

  W tym sezonie dużą popularnością cieszą się kalendarze książkowe, lekko przebijając zainteresowanie kalendarzami trójdzielnymi. Z wyciąganiem wniosków należy poczekać do końca sezonu, ciekawi jesteśmy, które kalendarze na 2013 roku okażą się najchętniej zamawianymi.

  >>> sprawdź

 • Pakowanie kalendarzy trójdzielnych

  Kalendarze trójdzielne po zawieszeniu na ścianie są długie i reprezentacyjne, ale dzięki możliwości składania ich do mniejszego formatu pozwalają na przesyłanie pocztą do klientów i kontrahentów. Koperty do kalendarzy to dodatkowa rzecz, którą proponujemy do zamówienia. W ofercie posiadamy koperty standardowe (formatu B4) oraz koperty kartonowe do kalendarzy. Nasze ceny zawierają pakowanie kalendarzy do kopert. Wystarczy tylko nakleić adres nadawcy i gotowe!

  >>> sprawdź

 • Kalendarze na 2013 rok - sezon w pełni

  Zamówienia na kalendarze na 2013 rok coraz częstsze, nie jest to jeszcze szczyt sezonu, ale na pewno jego dobry początek. Zainteresowanym kalendarzami trójdzielnymi lub jakimikolwiek innymi przypominamy, że złożenie zamówienia jeszcze we wrześniu na pewno pozwoli na szybsze zakończenie prac oraz sprawny transport (niezakłócony przez śniegi).

  >>> sprawdź