• Kalendarze trójdzielne 2013 dla klientów z gotowym projektem

  Nasze ceny na kalendarze trójdzielne zawierają przygotowanie projektu graficznego. Zwykle przygotowujemy dla klienta trzy różne projekty graficzne (uwzględniając wskazówki i materiały otrzymane od klienta), klienta wybiera jeden (który następnie dopracowujemy wg dalszych wskazówek) lub jeśli żaden nie przypadnie do gustu, przygotowujemy kolejne projekty. Zdarzają się jednak, że klienci mają przygotowane własne projekty gotowe do druku, wtedy nasza cena obniża się. W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia nowej ceny na druk kalendarzy trójdzielnych.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne 2013 dla klientów z gotowym projektem

  Nasze ceny na kalendarze trójdzielne zawierają przygotowanie projektu graficznego. Zwykle przygotowujemy dla klienta trzy różne projekty graficzne (uwzględniając wskazówki i materiały otrzymane od klienta), klienta wybiera jeden (który następnie dopracowujemy wg dalszych wskazówek) lub jeśli żaden nie przypadnie do gustu, przygotowujemy kolejne projekty. Zdarzają się jednak, że klienci mają przygotowane własne projekty gotowe do druku, wtedy nasza cena obniża się. W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia nowej ceny na druk 
  kalendarzy trójdzielnych.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze z tłoczeniem

  Kalendarze z tłoczonym elementem logo, daty lub jakimkolwiek elementem to bardziej nietypowa, lecz jak najbardziej ciekawa i niebanalna forma dodatkowego zdobienia kalendarza. Proponujemy taką możliwość: w kalendarzach książkowych, na główce kalendarza trójdzielnego i jednodzielnego oraz na innych formach kalendarzowych, wedle Państwa i naszej wyobraźni.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne 2013 - nietypowe kalendaria

  To nie problem! Nasi klienci to często przedsiębiorstwa o nietypowych wymaganiach dot. projektu graficznego, formatu lub opcji dodatkowych. Kalendarium polsko-norweskie lub dodatkowe czwarte pole w kalendarzu trójdzielnym to niektóre z dodatkowych wymagań. Nie stanowią one żadnego problemu w realizacji projektu i druku kalendarzy trójdzielnych, wymagają jedynie odrębnej wyceny. Oferujemy między innymi autorskie wykonanie kalendariów:

  • polsko-niemieckie
  • polsko-rosyjskie
  • polsko-czeskie
  • polsko-ukraińskie
  • polsko-słowackie
  • polsko-angielskie

  Możemy w naszych kalendarzach możemy umieszczać czeskie, angielskie, niemieckie, rosyjskie, ukraińskie i inne święta.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze z zegarem

  Nowość w tegorocznej ofercie! Proponujemy kalendarze trójdzielne oraz jednodzielne z zegarem. Opcja niewątpliwie droższa od tradycyjnych kalendarzy, ale wartość dodana jest spora. Kalendarz z zegarem to chętnie wykorzystywany gadżet w biurach, gdzie czasomierzy nigdy za wiele. W sprawie szczegółów prosimy o bezpośredni kontakt!

  >>> sprawdź

 • Kalendarze firmowe cena

  Ceny kalendarzy firmowych podane są na niniejszej stronie internetowej. Wszystkie oprócz kalendarzy wieloplanszowych zawierają przygotowanie projektu graficznego oraz transport w jedno wskazane miejsce w Polsce. Ceny na nasze kalendarze są naprawdę dobre, niska cena jednakże nie jest osiągnięta kosztem niskiej jakości towaru, lecz ograniczenia kosztów po stronie Wykonawcy oraz umiejętnego doboru dostawców.

  >>> sprawdź

 • Kalendarz trójdzielny w kartonowej kopercie

  By kalendarz trójdzielny lub jednodzielny elegancko się prezentował proponujemy zamówienie go wraz z kartonową kopertą. Koperta chroni kalendarz przed zniszczeniem oraz sprawia, że dobrze prezentuje się podczas wręczania lub wysyłania pocztą. U nas przy zamówieniu koperty kartonowej do kalendarzy pakowanie kalendarzy do kopert jest w cenie.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne - próbki

  Wielu klientów pyta o próbki kalendarzy trójdzielnych. Jest taka możliwość, by otrzymać przykładowy kalendarz trójdzielny drogą pocztową lub przesyłką kurierską. Zwykle wysyłamy dwa, trzy różna kalendarze trójdzielne, są to najczęściej nasze realizacje z poprzedniego roku. Dzięki próbce kalendarza trójdzielnego mogą Państwo zapoznać się z jakości wykonania oraz porównać rodzaje połączenia plecków i główki - klejone lub łączone na spirali.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze firmowe w promocyjnej cenie

  Już tylko dwa dni pozostały do końca sierpniowej promocji. Warto z niej skorzystać i złożyć zamówienie do końca miesiąca, gdyż kalendarze trójdzielne oferujemy z rabatem 5%, a planery biurkowe (biuwary) - z rabatem 10%. Ceny zawierają projekty graficzne oraz transport. Wszystkich zainteresowanych kalendarzami firmowymi zapraszamy do kontaktu. Zamówienie złożone w sobotę liczy się także!

  >>> sprawdź

 • Cennik kalendarzy firmowych 2013

  Cennik kalendarzy firmowych na 2013 rok dostępny jest przez cały czas na naszej stronie internetowej. Dzięki temu mogą Państwo w każdym momencie sprawdzić ceny, nie czekając na otrzymanie wyceny. Ceny zawierają przygotowanie projektu graficznego (oprócz kalendarzy wieloplanszowych, gdzie projekt wyceniamy indywidualnie). Prosimy zwracać uwagę na promocje, np. do końca sierpnia kalendarze trójdzielne oraz biuwary (planery biurkowe) dostępne są z rabatem 5%.

  >>> sprawdź

 • Trójdzielne z wypukłą główką

  Kalendarz trójdzielny z wypukłą główką to niewątpliwie bardziej szlachetny rodzaj kalendarza. Kaszerowana główka, pokryta lakierem UV wygląda elegancko, sprawia, że nawet kalendarze typowo branżowe, o nużącej dla laików grafice, dobrze się prezentują. By piękny kalendarz z dobrym projektem graficznym został we właściwy sposób podarowany, proponujemy zamówić do niego także koperty do kalendarzy. Pakowaniem zajmiemy się my.

  >>> sprawdź

 • Indywidualne kalendarze firmowe biurkowe

  Nasza oferta kalendarzy na 2013 rok poszerzyła się o nowe rodzaje: kalendarze biurkowe oraz terminarze. To dwa rodzaje niewielkich kalendarzy, które można postawić na biurku. Terminarze zawierają tygodniowe kalendaria, z miejscem na zapisanie ważnych informacji, spotkań, czy zadań do wykonania. Kalendarze biurkowe to obraz dni danego miesiąca wraz z miniaturą miesiąca następnego i poprzedniego. Biurkowe są mniejszych rozmiarów, terminarze jednak nadrabiają możliwością zapisywania na nich informacji. Każdy rodzaj posiada miejsce na indywidualny nadruk, każdy występuje w wersji pionowej i poziomej. Ceny i termin realizacji jak zawsze dobre!

  >>> sprawdź

 • Promocja dla szybkich

  Uwaga - dla klientów, którzy nie lubią odkładać decyzji o zaopatrzeniu się w kalendarze dla firmy na 2013 rok mamy wyjątkową promocję. Tylko do końca sierpnia obniżamy ceny dla kalendarzy trójdzielnych o 5%. Cena zawiera oczywiście projekt kalendarza trójdzielnego, wykonanie oraz transport.

  >>> sprawdź

 • Główki kalendarza trójdzielnego

  Zapraszamy do zapoznania się z uaktualnioną i poszerzoną galerią główek do kalendarzy trójdzielnych. Są to propozycje dla tych, którzy nie mają koncepcji na grafikę górnej części kalendarza. Prezentowane zdjęcia należy traktować jako przykładowe, dysponujemy szerszą bazę zdjęć o różnorakiej tematyce, możemy więc dobrać fotografię do pożądanej przez klienta.

  >>> sprawdź

 • Dlaczego nasze kalendarze trójdzielne 2013 są wyjątkowe?

  Wiele firm oferuje wykonanie kalendarzy firmowych. Dlaczego warto wybrać nas?

  Po pierwsze stawiamy na jakość oferowanego produktu od projektowania aż do wysyłki. Już na pierwszym etapie jakim jest kontakt z klientem staramy się zebrać jak najwięcej informacji dotyczących tego jak ma wyglądać kalendarz. Wykonując kalendarze dla setek klientów rocznie nabraliśmy już pewnego doświadczenia. Wiemy że koniec roku jest gorącym okresem w wielu firmach dlatego staramy się maksymalnie ograniczyć czas jaki Poświęcają Państwo na zajęcie się projektem.

  Projekt

  Po wstępnych ustaleniach z reguły przygotowujemy 3 różniące się od siebie projekty kalendarza. Staramy się stworzyć niebanalne kreacje, często korzystając z ograniczonych możliwości. Chcą Państwo żeby kalendarz stylizowany był na komiks lub by na zdjeciu znalazła się platforma wiertnicza? Nie ma problemu - w naszej bazie posiadamy kilka tysięcy unikalnych zdjęć, możemy również skorzystać z banków fotografii w których posiadamy abonament. Następną fazą jest dopracowanie projektu - z doświadczenia wiemy, że często znajdą się jakieś drobne zmiany w wybranym projekcie nad którymi warto popracować.

  tr

  Dla producenta akcesoriów do wózków widłowych zaprojektowaliśmy kalendarz z wykorzystaniem zdjęć stockowych i wizualizacji osprzętu. Wszystko w eleganckiej szarej oprawie z żółtymi elementami.

  Druk

  Wiemy, że dobrze wykonany kalendarz będzie cieszył Państwa klientów i pracowników w 2013 roku, dlatego jakość ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Jak mimo wysokiej jakości udaje nam się zachować dobre ceny? Duże znacznie ma tutaj efekt skali. Rocznie drukujemy kilkadziesiąt tysięcy kalendarzy dla kilkuset klientów, dlatego możemy zmniejszyć koszty wykonania.

  Nasze kalendarze trójdzielne 2013 w całości pokryte są folią błyszczącą co podkreśla ich elegancję a jednocześnie chroni przed uszkodzeniami. Kalendaria i główka mogą być łączone na spirali (jak powyżej) lub doklejane i bigowane do formatu pozwalającego na włożenie do koperty do kalendarzy. Ponieważ cenimy sobie indywidualne potrzeby naszych klientów możemy sporządzić indywidualną wycenę na takie uszlachetnienia jak lakier wybiórczy na główce, użycie srebrnej farby czy tłoczenie logo. Kalendarze trójdzielne i jednodzielne na 2013 rok dostępne są standardowo w dwóch opcjach - z płaską (STANDARD) i kaszerowana główką (LUX). Kaszerowanie główki polega na oklejeniu grubego kartonu co wprowadza efekt wypukłości.

  Wszystkie nasze kalendarza posiadają nowoczesne ładnie rozplanowane kalendaria na 2013 rok. Kalendaria występują w dwóch standardowych wersjach: polsko-angielsko-niemieckie lub polsko-angielsko rosyjskie. Zawierają oznaczenia dni, miesięcy, polskie imieniny. Niedziele oraz polskie święta oznaczone są na czerwono Kalendarium na miesiąc bieżący wydrukowane jest w białym kolorze, natomiast za miesiące poprzedni i kolejny w lekko szarym odcieniu. Kolor spirali również jest do wyboru - z reguły stosujemy białą do jasnych i czarną do ciemnych projektów.

  Każdy kalendarz trójdzielny i jednodzielny 2013 posiada okienko do oznaczenia aktualnej daty. Plecki wykonane są z grubego kartonu i dodatkowo foliowane. Pomiędzy kalendariami znajduje się pole na informacje lub grafikę. Projekt plecków i główki można w 100% personalizować. Niektóre firmy oferują kalendarze z doklejanym paskiem na Państwa dane firmowe - u nas Państwa kalendarze firmowe na 2013 rok powstają od A do Z.

  Kontrola i wysyłka

  Zanim wyślemy do Państwa kalendarze przechodzą one proces kontroli. Sprawdzamy czy jakość wykonania jest wysoka, czy nie ma jakiś niedociągnięć. Następnie kalendarze są pakowane w zbiorcze kartony po 50 sztuk, przekładane w celu zabezpieczenia w transporcie. Większą ilość kalendarzy wysyłamy na palecie. Na życzenie możemy zapakować kalendarze do kopert papierowych lub kartonowych.

  >>> sprawdź

 • Galeria kalendarzy

  Nasza strona internetowa ma teraz nową zakładkę Naszej realizacje, w której prezentujemy niektóre zrealizowane przez nas kalendarze. Wejście do tej zakładki w górnym pasku menu oraz poprzez ten link.

  >>> sprawdź

 • Oferta kalendarzy na 2013 rok

  Oferta kalendarzy firmowych na 2013 rok obejmuje szeroki wachlarz produktów. Zaczynamy od najbardziej popularnych - kalendarze książkowe (w formacie A6, A5, B6, B5, A4, Dl) oraz kalendarze trójdzielne (dostępne w dwóch rodzajach łączenia - klejone lub na spirali oraz w dwóch rodzajach główki - plaska lub kaszerowana). Kolejne często zamawiane terminarze to kalendarze plakatowe oraz listkowe. Nasza oferta na kalendarze zawiera także planery biurkowe różnego rodzaju: biuwary oraz kalendarze stojące. Oprócz tego wykonujemy niestandardowe rodzaje kalendarzy, różnych formatów, zginane itp.

  >>> sprawdź

 • Niebanalne projekty na 2013 rok

  Kalendarze firmowe na naszej stronie internetowej zawierają w cenie projekt graficzny. Standardowo dla każdego klienta przygotowujemy ich kilka. Od Państwa natomiast zależy, w jakiej stylistyce będą one utrzymane. Czy projekt kalendarza powinien zawierać standardową grafikę związaną z rodzajem działalności firmy, czy może coś przyjemnego dla oka, a skojarzenie z przedsiębiorstwem ograniczyć do danych kontaktowych. Możliwości jest wiele, nasza wyobraźnia nieograniczona!

  >>> sprawdź

 • Czym jest kalendarz?

  Cytując za Wikipedią: "Kalendarz – umowna, przyjęta w danej społeczności bądź kulturze, rachuba czasu. Dzieli ona czas na powtarzające się cyklicznie okresy, związane najczęściej z cyklami przyrody. Nazwa pochodzi od rzymskiego słowa Kalendy bądź według innych źródeł od łacińskiego callendarium."

  >>> sprawdź

 • Kalendarze firmowe - projekt graficzny i druk

  Wiele firm nie wyobraża sobie zakończenia roku bez zamówienia kalendarzy. Kalendarze firmowe są praktycznym i wartościowym prezentem dla kontrahentów oraz pracowników. Wszystkie rodzaje kalendarzy dostępne na rynku można zamówić u nas, projekt graficzny wykonamy wg wizji własnej lub zlecającego, a druk to coś w czym jesteśmy naprawdę dobrzy!

  >>> sprawdź