• Polecamy nasze kalendarze trójdzielne na 2013 rok!

  Kalendarze trójdzielne wykonywane przez CSK Studio to gwarancja wysokiej jakości, terminowego wykonania oraz dobrej ceny. Nasze projekty graficzne są przygotowywane przez doświadczonych grafików, którzy dla każdego klienta przygotują kilka wersji do wyboru. Każdy, kto poszukuje kalendarza trójdzielnego (lub firmowego, plakatowego, książkowego) na 2013 rok niech wyśle zapytanie, by otrzymać ofertę!

  >>> sprawdź

 • Cennik - kalendarze

  U góry naszej strony internetowej prezentujemy cennik kalendarzy trójdzielnych. Ceny są podane, by ułatwić klientom wstępną orientację w kosztach oraz dostrzec różnicę pomiędzy wersją standard i lux. Dla klientów, którzy mają już gotowy projekt kalendarza i chcieliby zlecić nam wyłącznie druk przygotowaliśmy niższe ceny. Cennik obowiązuje w 2012 roku i dotyczy zamówień na 2013 rok.

  >>> sprawdź

 • Koperty do kalendarzy

  Koperty do kalendarzy trójdzielnych, książkowych, biuwarów (planerów biurkowych) to elementy, które mamy w ofercie. Do trójdzielnych proponujemy koperty kartonowe lub zwykłe. Mamy w ofercie koperty do każdego rozmiaru, także od niestandardowych form i rozmiarów kalendarzy. Dodatkowo koperta może być zwykła, biała lub z nadrukiem.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze 2013 Warszawa

  Kalendarze są zamawiane przede wszystkim przez firmy i przedsiębiorstwa. Najwięcej z nich zarejestrowanych jest w stolicy. Czy oznacza to, że Warszawa zleca najwięcej zamówień na kalendarze? Poprzednie lata pokazały znaczne zróżnicowanie: bardzo aktywne były m. in. Wrocław, Poznań, Kraków, Trójmiasto, ale można to też tłumaczyć preferencją firm, by wybierać dostawcę z niedalekiej okolicy.
  Na szczęście w dobie tanich przesyłek kurierskich lokalizacja nie ma większego znaczenia, głównym argumentem staje się więc jakość wykonania oraz cena. W tej działce nie mamy kompleksów.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze reklamowe na rok 2013

  Kalendarze firmowe na nadchodzący 2013 rok wykonywane przez naszą agencję reklamową są dostępne w menu po lewej stronie. Tam prezentujemy najbardziej popularne rodzaje kalendarzy, takie jak:
  - kalendarze trójdzielne
  - kalendarze jednodzielne
  - kalendarze biurkowe i terminarze
  - biuwary (planery biurkowe)
  - kalendarze plakatowe
  - kalendarze listkowe
  W naszej ofercie są także książkowe, które z uwagi na mnogość formatów, rodzajów i wersji nie są jeszcze prezentowane. Oprócz tego wykonujemy także nietypowe kalendarze, o niestandardowych rozmiarach, powiększonych lub pomniejszonych kalendariach i wiele innych.
  Często zamawianym dodatkiem do kalendarzy (zwłaszcza trójdzielnych) są koperty do kalendarzy. Proponujemy dwa rodzaje - standardowe koperty klejone oraz koperty kartonowe.

  >>> sprawdź

 • Nietypowe kalendarze

  Nietypowe kalendarze, obcojęzyczne kalendaria, niewielkie lub powiększone formaty kalendarzy trójdzielnych, plakatowych i wszystkich innych nie są dla nas problemem! Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, nietypowe formaty wymagają jedynie oddzielnej wyceny, ale wszystko jest dla nas możliwe i do zrealizowania. Jeśli zatem chcieliby Państwo zamówić czeskie kalendarium bądź powiększoną główkę trójdzielnego lub jakikolwiek inny rodzaj kalendarza, który nie mieści się w typowych schematach proszę śmiało dzwonić lub pisać.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne 2013


  Pojawiają się już pierwsze zapytania na kalendarze trójdzielne 2013. Za nimi niebawem pójdą pierwsze zamówienia. Warto zrobić to już teraz, by uniknąć jesienno-zimowego tłoku. Wszystkich zainteresowanych kalendarzem trójdzielnym (projekt i druk) zapraszamy!

  >>> sprawdź

 • Cena kalendarzy

  Cena, oprócz specyfikacji i jakości wykonania, ma dla klientów kluczowe znaczenie przy wyborze firmy wykonującej kalendarze. W naszym serwisie cena kalendarzy (najbardziej typowych) pokazana jest zawsze na górze strony. Dzięki temu każdy nasz klient może w dowolnej chwili się z nimi zapoznać oraz samodzielnie oszacować koszt planowanego zlecenia.
  Ceny kalendarzy zawierają projekt graficzny, jeśli mają Państwo gotowe projekty proszę o informację, będziemy starali się zaproponować korzystny rabat.

  >>> sprawdź

 • Projekt kalendarzy firmowych

  Największym odbiorca kalendarzy są zwykle firmy oraz instytucje. Przeciętny Kowalski zaopatruje się na swoje potrzebe detalicznie w księgarni czy też na poczcie, lub dostaje kalendarz od firmy, w której pracuje. Firmy natomiast zamawiając duże nakłady moga pozwolić sobie na luksus indywidualnego tłoczenia (kalendarze książkowe), czy też projektu druku (trójdzielne, listkowe itp). Projekt kalendarzy firmowych powiązany jest ze specyfiką firmy, obowiązkowo zawiera jej logo i dane teleadresowe. Logo zwykle na główce, dyskretnie w rogu, natomiast adres i dane kontaktowe najczęściej umieszcza się na pleckach, poniżej kalendariów. To częsta praktyka, ale każdy projekt kalendarza przygotowany jest indywidualnie zgodnie z sugestiami klienta.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne projekt

  Projekt kalendarzy trójdzielnych 2013 to sprawa, którą należy zainteresować się już w 2012 roku. Sugerujemy, by zrobić to jeszcze jesienią, by spokojnie mieć czas na projektowanie graficzne, wprowadzenie korekt tak, by projekt graficzny kalendarze trójdzielnego spełniał w pełni Państwa wymagania. Następnym etapem jest druk kalendarza, który zwykle trwa 5-10 dni roboczych. Zapraszamy!

  >>> sprawdź

 • Kalendarze książkowe

  Czy każdy zaopatrzony jest w kalendarz książkowy na rok bieżący? Czy każdy posiadacz z niego korzysta? Cy każdy jest zadowolony ze swojego egzemplarza kalendarza książkowego? Jeśli nie, to proszę się nie martwić - pierwszy kwartał już za nami, pozostaje "tylko" pomęczyć się jeszcze 9 miesięcy z obecnym formatem, a jesienią... zamówić takki, by rok 2013 powitać ze świetnym i idealnie dobranym terminarzem książkowym. W ofercie mamy kalendarze książkowe na 2013 rok w formatach A4, B5, A5 i kieszonkowe, z możliwością układu tygodniowego, dziennego... Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne - drukarnia

  Proponujemy specjalne ceny dla agencji reklamowych. Zaprazamy agencje reklamowe do współpracy z nami w zakresie druku materiałów, w szczególności takich jak: kalendarze trójdzielne, jednodzielne, biurkowe, biuwary (planery biurkowe). Oferujemy niewysokie ceny, dla agencji które dostarczą projekty kalendarza gotowe do druku możemy zaproponować atrakcyjne rabaty. Wykonamy kalendarze z indywidualnym projektem lub też możemy wykonać projekt kalendarza dla potrzeb Państwa klienta. Drukarnia kalendarzy zaprasza!

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne - cennik

  Kalendarze trójdzielne naszego wykonania cechują się nie tylko doskonałą jakością druku oraz profesjonalnym, niebanalnym projektem. Wyróżnia nas także cena - kalendarze są tanie, nasz cennik można określić przymiotnikiem tanio, a nasi dotychczasowi klienci są zachwyceni połączeniem wysokiej jakości z przystępną ceną.
  Cena kalendarzy zależy od wielu czynników, takich jak: cena papieru, farb drukarskich, introligatornia, marża, liczba pośredników itd. Jesteśmy tego świadomi, dlatego chcąc oferować Państwu dobrą cenę zaopatrujemy się w materiały "u źródła".

  >>> sprawdź

 • Zasięg działania

  Jesteśmy firmą z Dolnego Śląska, nasza siedziba mieści się we Wrocławiu. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do naszego regionu, współpracujemy z firmami z całej Polski. Jeśli siedzibą Państwa przedsiębiorstwa jest na przykład Warszawa, Kraków, Poznań, Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Bydgoszcz, Lublin, Rzeszów, Katowice, Gliwice, Koszalin, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Legnica, Jelenia Góra, Opole, Wałbrzych, Częstochowa, Bielsko-Biała, Tarnów, Kilce, Radom, Łódź, Białystok, Płock, Włocławek, Suwałki, Olsztyn, Elbląg, Toruń lub jakiekolwiek małe lub duże miasto w każdym miejscu naszego kraju to informujemy, że odległość nie jest żadną przeszkodą we współpracy z nami. Fakt, na drugi koniec Polski nie przyjedziemy, by osobiście zaprezentować nasze portfolio, ale możemy wysłać przykładowe realizacje kurierem, a szczegóły opowiedzieć telefonicznie. Później pozostają już tylko sprawy formalne oraz projektowanie, które spokojnie mogą Państwo nadzorować mailowo. Następnie pozostaje tylko czekać, aż pięknie wydrukowane kalendarze przyjadą kurierem pod wskazany adres.

  >>> sprawdź

 • Nietypowe, indywidualne kalendaria

  Kalendarze trójdzielne zwykle wykonywane są w identycznych formatach, drukarnia i/lub agencja reklamowa wychodzi z założenia, że szczegółowy format nie ma dla klienta znaczenia. Trójdzielne wiszą wszak na ścianie, gdzie raczej bez kłopotów można znaleźć wolne miejsce do zawieszenia.
  Zdarzają się jednak przedsiębiorstwa zainteresowane bardzo precyzyjnym kalendarzem - z konkretnym rozmiarem lub też indywidualnymi kalendariami. Dla takich wymagających klientów mamy bardzo dobrą wiadomość - nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Jesteśmy w stanie wykonać kalendarz trójdzielny każdego rozmiaru. Dysponujemy standardowymi kalendariami (do wyboru pol, ang, niem lub pol, ang, ros) ale na specjalne zamówienie możemy wykonać każde kalendaria,np. czeskie, francuskie, włoskie, hiszpańskie lub chińskie. Możemy wydrukować kalendaria kolorowe lub jednokolorowe, z nadrukiem w tle lub całkiem proste.
  A może komuś marzy się kalendarz czworodzielny? Zapraszamy do nas!

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne 2013 - rodzaje

  Na nadchodzący 2013 rok proponujemy Państwu dwa rodzaje kalendarzy trójdzielnych.
  Kalendarze trójdzielne standardowe to nasza propozycja najprostszego rozwiązania. Płaska główka to element wyróżniający od kalendarzy lux. Nie jest ona jednakże na jednym kartonie wraz z pleckami (co sprawia naszym zdaniem dość smętne wrażenie), lecz oddzielnie wykonywana i następnie dołączana, zyskując dzięki temu bardziej elegancki wygląd.
  Kalendarze lux to opcja dla bardziej wymagającego klienta. Główka jest kaszerowana (oklejana na grubszym kartonie), dzięki czemu powstaje efekt wypukłości.
  W obu wersjach proponujemy kolorowy nadruk na całej powierzchni główki i plecków, jako jedna z niewielu firm na rynku umożliwiamy także wybór pomiędzy łączeniem główka-plecki klejonym lub na spirali.

  >>> sprawdź

 • Główki kalendarzy trójdzielnych

  Górna, kolorowa część kalendarza trójdzielnego (lub jednodzielnego) to główka. Pozostałą jego część zajmują przede wszystkim kalendaria, które w wylądzie są raczej neutralne. Co miesiąc odrywamy z nich po jednej kartce, góra natomiast nie zmienia się przez cały rok. Cała nasza uwaga skupia się więc na kolorowej główce. Dlatego tak ważny jest wybór projektu główki na kolejny 2013 rok. Jeśli tegoroczna przedstawia np. nasze miasto, którego mamy dość na codzień, to może warto pokazać na główce przyjemny wakacyjny krajobraz. Jeśli krajobrazy wydają nam się zbyt typowe i banalne, możemy zaprezentować firmowy dorobek - produkowany sprzęt, ikonki certyfikatów i otrzymanych nagród, a może siedzibę firmy. Czasu do zamawiania kolejnych kalendarzy jest sporo, dlatego wybór projektu główki kalendarza trójdzielnego na 2013 rok ma szansę być gruntowni przemyślany.

  >>> sprawdź

 • Jak mija Państwu czas?

  Czy wszystkie sprawy udaje się załatwić na czas? Czy indywidualne kalendarze, terminarze i biuwary się sprawdzają? Czy są używane na bieżąco? A może leżą schowane w szufladzie? Każdemu mniej lub bardziej (nie)zorganizowanemu polecamy planowanie i zapisywanie wszystkich "to do" w kalendarz - nieważne czy książkowy, biurkowy a nawet trójdzielny - gwarantujemy że pomoże lepiej dysponować czasem!

  >>> sprawdź

 • O potędze planowania

  W dzisiejszym zabieganym świecie każdy z nas ma dużo zajęć każdego dnia i wiele spraw do zapamiętania. Pamięć bywa zawodna i nierzadko zdarza się zapomnieć o mniej lub bardziej ważnym wydarzeniu. Czas biegnie szybko i niektóre ważne wyjazdy czy imprezy łatwiej zaplanować z wyprzedzeniem. Niezawodną pomocą są kalendarze i terminarze. Podręczny kalendarz książkowy przydaje się na spotkaniach, dzięki niemu na bieżąco możemy zanotować ważne terminy. W pracy doskonale sprawdzają się biuwary - wyrywane arkusze z kalendarzem oraz planem na cały tydzień - oprócz podręcznego kalendarza mamy możliwość szybkiego notowania, np. podczas rozmowy telefonicznej tak, by nie uciekły nam ważne szczegóły.

  >>> sprawdź

 • Nowość - książkowe!

  W ubiegłym roku poszerzyliśmy nasz asortyment o kalendarze książkowe. Zadowolenie klientów oraz dobre wyniki sprzedaży upewniły nas, że warto zachować je w ofercie. Na 2013 rok przygotujemy poszerzoną ofertę, uwzględniającą wybór wielu formatów, nadruków i oprawy kalendarza. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  >>> sprawdź