• Trójdzielne 2013

  Początek roku to dla przedsiębiorstwa czas na podsumowanie poprzedniego sezonu. Pod lupę wzięliśmy kalendarze trójdzielne - analizujemy nakłady, rodzaje i szczegóły zamówień, by na kolejny rok przygotować ofertę jeszcze bardziej dopasowaną do potrzeb naszych klientów.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze firmowe 2013

  Powitaliśmy Nowy Rok. Wszyscy są już zaopatrzeni w kalendarze na bieżący sezon, czas więc powoli powoli zastanawiać się nad wyborem kalendarze na 2013 rok. W naszej ofercie na pewno zostaną kalendarze trójdzielne, książkowe, plakatowe i wszystkie inne obecnie dostępne, możliwe, że rozszerzymy asortyment o nowości.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze 2012

  Grudzień już za pasem, więc wszystkich rozważających zamówienie kalendarzy trójdzielnych, listkowych, jednodzielnych, biuwarów i innych materiałów na 2012 rok zachęcamy do jak najszybszego podjęcia decyzji i kontaktu z nami! Pomożemy dokonać wyboru kalendarzy, i doradzimy rodzaj wykończenia, następnie przygotujemy niebanalny projekt graficzny, a na końcu pięknie wydrukujemy.

  >>> sprawdź

 • Kalendarz trójdzielny na 2012 rok dla firmy Primary Diets & Premier Nutrition

  Firma Primary Diets & Premier Nutrition postanowiła kontynuować zeszłoroczną wspólpracę i również tym razem mieliśmy przyjemność wykonać dla niej kalendarze trójdzielne na 2012 rok. Obok prezentujemy zdjęcia projektu.

  >>> sprawdź

 • Biuwary na biurko 2012

  Jeśli pracownicy Twojej firmy potrzebują wiele miejsca na podręczne notatki proponujemy skorzystać z naszej oferty na planery biurkowe (czyli biuwary). Są to "wielkie notesy", które pracownik kładzie na biurku - służą jako podkładka, lecz przede wszystkim jako podręczny kalendarz i planer. Najpopularniejsze mają format A2 i składają się z 26 kolejno odrywanych kart - po jednej na dwa tygodnie (możliwa jest także opcja z 52 kartami).

  >>> sprawdź

 • Koperty do kalendarzy trójdzielnych

  Kalendarze trójdzielne do doskonały prezent dla kontrahentów i gwarancja całorocznej reklamy naszej firmy. By ich transport i przechowywanie były proste proponujemy zakup kopert do kalendarzy. Dostępne w dwóch opcjach - standardowe koperty B4 oraz koperty kartonowe - idealne na kalendarz jedno lub trójdzielny. Podane przez nas ceny zawierają pakowanie kalendarzy do kopert. Zapraszamy!

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne ze spiralą

  Oferujemy dwa typu łączenia kalendariów w kalendarzach trójdzielnych - kalendaria klejone oraz kalendaria łączone na spirali. Naszym klientom zwykle polecamy tą drugą opcję ze względu na jej kilka podstawowych zalet:

  - kalendarze ze spiralą o wiele łatwiej składają się niż kalendarze z bigowanymi pleckami
  - nie ma ryzyka, że pod folię w miejscu bigowania dostanie się powietrze co jest ryzykowne zwłaszcza przy druku ciemnych kolorów
  - kalendaria łatwiej się wyrywa - nie ma ryzyka że przez przypadek oderwiemy kilka kartek
  - plecki składające się z 3 kawałków mają o wiele mniejszą tendencję do wyginania się, co czasem spotyka kalendarze z bigowanymi pleckami, które wiszą w wilgotnych pomieszczeniach
  - naszym zdaniem kalendarze trójdzielne ze spiralą są bardziej estetyczne
  - dostępne kolory spirali to czarny, biały, srebrny; na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać kalendarz ze spiralą dowolnego koloru.
  - cena kalendarzy łączonych spiralą lub bigowanych jest taka sama

  Zapraszamy do składania zamówień na nasze eleganckie kalendarze. A już od pierwszego kwartału 2012 roku przedstawimy ofertę na kalendarze trójdzielne 2013.

  >>> sprawdź

 • Dlaczego warto zamówić kalendarze 2012 u nas?

  Wszystkich zainteresowanych wykonaniem kalendarzy firmowych na zbliżający się 2012 rok zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oto kilka powodów, dlaczego warto zrobić to z nami:

  1. W pracy drukarskiej stawiamy przede wszystkim na jakość, dokładamy najwyższych starań, by wszystkie kalendarze były wykonane w najlepszy i najtrwalszy sposób.
  2. Projekty graficzne, które dla Państwa wykonujemy, są tworzone w oparciu o charakterystyczne elementy firmowego wizerunku. Zawsze pracujemy do momentu, gdy nasz klient jest w 100% zadowolony.
  3. Mamy świetnie dobrany zespół, który profesjonalnie doradzi klientom w zakresie wyboru rodzaju kalendarza (jednodzielny, trójdzielny, biurkowy, książkowy itd), a następnie w wyborze szczegółów zamówienia, takich jak rodzaj wykończenia, zdobienie, gramatura papieru i inne. Na życzenie możemy także wysłać nasze przykładowe realizacje, by klient zapoznał się z jakością wydruku oraz rozwiązaniami graficznymi.

  >>> sprawdź

 • kalendarze trójdzielne 2012

  kalendarze trójdzielne 2012Jesień w pełni, czas powoli acz nieubłaganie zbliża się ku końcówce roku 2011. Wszystkie firmy raz instytucje zainteresowane wykonaniem zlecenia pt.: kalendarze trójdzielne na 2012 rok zachęcamy do jak najszybszego kontaktu. Projekt kalendarzy trójdzielnych, plakatowych, listkowych czy książkowych na pewno lepiej zlecić przed końcówką rok gdyż dla każdego jest ona "gorącym okresem, chociażby ze względu na święta Bożego Narodzenia.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne 2012 dla firm Audiofon i Widex

  audiofonMamy przyjemnośc poinformować Państwa, że dla firm Audiofon i Widex już drugi rok z rzędu wykononaliśmy eleganckie kalendarze trójdzielne ze spiralą.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze firmowe 2012 dla Marathonu

  Pierwsze kalendarze firmowe na 2012 rok wykonaliśmy dla firmy Marathon. Kalendarze trójdzielne wykonane w mrocznej stylistyce komiksu Sin City będą zdobiły ścianu klientów i partnerów poznańskiej firmy transportowej Marathon. 

  >>> sprawdź

 • Kalendarze firmowe dla Progress

  Mieliśmy przyjemność wykonać kalendarze firmowe dla firmy Progress. Napisz do nas i zamów już teraz kalendarze firmowe na 2012 rok.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne 2012 dla firmy Utex

  Za nami kolejna udana realizacja kalendarzy firmowych w 2012 roku. Dla firmy Utex przygotowaliśmy kalendarze trójdzielne i biuwary na 2012 rok.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze firmowe dla Getmor

  Dla zakładu przetwórstwa mięsnego Getmor wykonaliśmy projekt oraz druk kalendarzy trójdzielnych.

  Eleganckie, utrzymane w bordowych barwach kalendarze firmowe świetnie spełniają swoją promocyjną rolę.

  >>> sprawdź

 • Koperty do kalendarzy

  W 2012 roku rozszerzyliśmy ofertę na koperty do kalendarzy. Zapraszamy do przesyłania zapytań ofertowych na koperty kartonowe do kalendarzy, koperty z nadrukiem, insertowanie kalendarzy.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne dla firmy Widex

  Miło nam poinformować, że do grona naszych klientów dołączyła firma Widex dla której wykonaliśmy firmowe kalendarze trójdzielne. Kalendaria łączone na spirali, wypukła, kaszerowana główka i lakierowane plecki sprawiają, że kalendarz prezentuje się bardzo efektownie.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne dla Audiofonu

  Dla firmy Audiofon wykonaliśmy eleganckie kalendarze trójdzielne. Wypukła główka, lakierowane plecki i łączenie kalendariów na spirali sprawiło, że kalendarze trójdzielne prezentują się wyśmienicie. Miło nam poinformować, że do naszego portfolio dołączył kolejny zadowolny klient. Zapraszamy do przeysłania zapytań na firmowe kalendarze trójdzielne na 2012 rok.

   

  >>> sprawdź

 • Eleganckie kalendarze planszowe dla firm

  Indywidualne kalendarze dla firm? To nasza specjalność. Dla firmy Marathon mieliśmy przyjemność wykonać całkowicie autorski kalendarz. Całość projektu miała być utrzymana w mrocznej stylistyce sincity. Od zleceniodawcy otrzymaliśmy zdjęcia ciężarówek. Po kilku wielogodzinnych sesjach powstał projekt z którego jesteśmy na prawdę dumni. Całość wydrukowaliśmy na wysokiej jakości papierze. Kalendaria sklejone w blok i ciemne listwy dopełniają całości. Zapraszamy do wysyłania zapytań na kalendarze indywidualne. Kalenarze planszowe to dla nas wspaniłe wyzwanie.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze plakatowe dla lekkiej czwórki

  4-kalendarz_2011Dla wioślarskiej lekkiej czwórki, srebrnych medalistów z Pekinu i aktualnych wicemistrzów Europy mieliśmy przyjemność wydrukować kalendarze plakatowe. Efektowny projekt został przeniesiony na wysokiej jakości papier, dodatkowo uszlachetniony lakierem. Całość wieńczy jak na srebrnych medalistów przystało - srebrna listwa. Polskiej osadzie życzymy sukcesów i owocnych przygotowań do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze biurkowe 2012

  Indywidualne kalendarze na biurko? Żaden problem. Oferujemy kalendarze biurkowe w różnych formatach. W 2011 roku mieliśmy przyjemność wykonać kalendarz biurkowy dla wrocławskiego biura podróży Orlica. Każda z 13 kart prezentuje fotografię z podróży wykonane przez pracownika firmy. Zapraszamy. 

  >>> sprawdź