• Kalendarze plakatowe 2014

  Chcesz by biura Twoich klientów zdobiły dobrze wykonanane kalendarze plakatowe? Nic trudnego! Wystarczy skontkaktować się z nami. Dobierzemy odpowiednie zdjecia, wykonamy eleganckie kalendarium i zaprojektujemy dla Twojej firmy wyjątkowy kalendarz. Kalendarze plakatowe drukujemy na wysokiej jakości papierze kredowanym o gramaturze 135 g/m2. Dodatkowo górną i dolną krawędź kalendarzy wzmacniamy elegancką listwą. Możliwe nakłady od 50 sztuk. Zapraszamy!

  >>> sprawdź

 • Najlepsze kalendarze trójdzielne - 2012

  Dlaczego nasze kalendarze trójdzielne są najlepsze na rynku?

  1. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Wybieramy zdjęcia, projektujemy kilka wersji główki i plecków, tak by klient był w 100% zadowolony

  2. Pracujemy aż do akceptacji projektu

  3. Nie oszczędzamy na materiałach i farbach. Nasze kalendarzy trójdzielne na 2011 drukowane są na wysokiej jakości papierze. Jako nieliczni na rynku oferujemy folię błyszczącą zarówno na główce jak i na pleckach kalendarza.

  4. Kalendaria łączymy za pomocą wysokiej klasy kleju lub na eleganckiej spirali

  5. Wszystkie ceny uwzględniają całościowe wykonanie kalendarzy w tym wysyłkę. Nie musisz martwić się o dodatkowe koszty.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze biurkowe już dostępne

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na kalendarze biurkowe. Są one idealnym sposobem na promocję firmy a dzięki małym rozmiarom nie zajmują cennego miejsca na naszym biurku.

  >>> sprawdź

 • Ceny 2012

  Najnowsze ceny kalendarzy na 2012 rok już dostępne. Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu oraz zakupów. Przypominamy, że wszystkie ceny zawierają wykonanie projektu graficznego.

  >>> sprawdź

 • Promocje 2012

  Uaktualniliśmy promocje na 2011 rok. Teraz kalendarze firmowe oferujemy w pakietach w jeszcze niższych cenach. Szczególnie polecamy kalendarze trójdzielne w zestawie z kopertami kartonowymi

  >>> sprawdź

 • Koperta do kalendarza trójdzielnego 2013

  Koperty do kalendarzy trójdzielnych 2013 proponujemy w dwóch wersjach: standardowe B4 lun koperty kartonowe z wyciętym okienkiem. Nasze ceny zawierają pakowanie kalendarzy do kopert!

  >>> sprawdź

 • Nowość 2012 - Kalendarzyki z PCV

  PCV znajduje coraz częstsze zastosowanie w marketingu. Jego elegancka forma to świetna reklama Twojej firmy. My postanowiliśmy wykorzystać te zalety i od 2011 proponujemy kalendarze listkowe wykonane z tego właśnie materiału. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze firmowe 2012 dostępne od lipca

  Od lipca mocno zabieramy się do pracy. Sezon na kalendarze firmowe wprawdzie w większości firm zaczyna się dopiero we wrześniu, jednak zachęcamy do zakupów już w okresie wakacyjnym. Niebawem przygotujemy specjalne promocje na kalendarze trójdzielne i plakatowe.

  >>> sprawdź

 • Rusza www.kalendarum.pl

  Miło nam poinformować, że z początkiem lipca rusza nasza nowa strona www.kalendarum.pl . Strona ta będzie prezentowała ofertę wyłącznie na kalendarze firmowe 2011  Cennik oraz przejrzysta forma prezentacji sprawią, że wybór odpowiedniego kalendarza dla twojej firmy stanie się maksymalnie uproszczony.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na kalendarze trójdzielne, jednodzielne, biurkowe, plakatowe, listkowe oraz planery i biuwary.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze firmowe 2013 w promocyjnej cenie

  Do końca sierpnia kalendarze trójdzielne z rabatem 5%! Dodatkowa PROMOCJA obowiązuje na biuwary 2013 (planery biurkowe) - przy zamówieniu do końca sierpnia rabat 10%. Warto zamówić kalendarze firmowe już teraz, gdy cena jest niższa.Przypominamy także o możliwości zamawiania niestandardowych kalendarzy - z dłuższymi lub krótszymi pleckami, obcojęzycznymi kalendariami, szerszą główką trójdzielnego i wiele innych.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne 2013

  To najpopularniejszy rodzaj kalendarzy. U nas kalendarze trójdzielne dostępne są w dwóch wersjach: kalendarz trójdzielny z płaską lub wypukłą główką. Wymiary oraz gramaturę i rodzaj papieru można sprawdzić u góry strony, ceny kalendarza trójdzielnego na 2013 rok również są tam podane. Projekt graficzny oraz transport są wliczone w cenę. Jeśli mają Państwo nietypowe, lub zbiorcze zamówienie, bądź dysponują już Państwo projektem graficznym kalendarza trójdzielnego, prosimy o kontakt, zaproponujemy lepszą cenę.

  >>> sprawdź

 • Kalendarz trójdzielny z indywidualną główką - co to oznacza?

  Indywidualna główka to określenie używane do określenia główki kalendarza trójdzielnego. Nie określa to jednakże sytuacji, gdy każdy kalendarz z całego nakładu ma inną główkę, np. w nakładzie 100 sztuk będzie 100 różnych główek kalendarza, lecz po prostu główka (w całym nakładzie) będzie indywidualna, tj. zaprojektowana wyłącznie dla danego klienta. Indywidualna główka odróżnia kalendarze trójdzielne od tych ogólnych, które możemy kupić w każdej księgarni.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne 2013 z przedłużonymi pleckami

  Częstym pytaniem klientów jest to o możliwość zamówienia kalendarza trójdzielnego z przedłużonymi pleckami. Oczywiście, oferujemy także takie kalendarze, możemy je przedłużyć dodając dodatkowy moduł, może on być tej wielkości, co pozostałe w kalendarzu trójdzielnym, ale na życzenie możemy wykonać także dłuższy lub krótszy. Wszystko zależy od Państwa oczekiwań.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze trójdzielne 2012 dla firmy Hydro-Naval

  Dla firmy Hydro-Naval wykonaliśmy specjalne kalendarze trójdzielne na 2012 rok. Ich specyfika polega na dodaniu dodatkowego czwartego kawałka plecków. Można więc powiedzieć, że mamy kalendarze czterodzielne. Zapraszamy do współpracy.

  >>> sprawdź

 • Kalendarze wieloplanszowe 2013

  Nasza oferta poszerzyła się o kalendarze wieloplanszowe. To kalendarze większego formatu, przeznaczone do zawieszenia na ścianie. U góry karty połączone są spiralą. Liczba kart to 7 (wtedy zadruk jest dwustronny, na każdej karcie są dwa miesiące, po odwrotnych stronach) lub 13 (jednostronny zadruk, każdy miesiąc ma osobną kartę).
  Z uwagi na mnogość opcji na stronie internetowej kalendarzy wieloplanszowych 2013 zaprezentowaliśmy tylko część możliwości. W tym przypadku cena nie zawiera projektu graficznego, który przy tego rodzaju kalendarzach jest dość pracochłonny i wyceniany jest indywidualnie.

  >>> sprawdź